Hotel le Savoie
( Val d’Isère )
Beschrijving
25 Kamers en suites baden in een authentieke stijl. Met traditionele materialen uit de streek werd er doorheen het hotel een huiselijke sfeer gecreëerd. De (meestal) ruime kamers bieden alle comfort met als kers op de taart een sublieme "Royal Suite" die de volledige vijfde verdieping omvat. Het restaurtant onder leiding van een getalenteerde jonge chef serveert Franse specialiteiten met een moderne toets. Uitmuntende desserts en een leuke wijnkaart. Afzakken kan je in de wijn- en tapasbar op de benedenverdieping naast de Killy skishop eigen aan het hotel of rustiger in de pianobar palend aan het restaurant. Het spa-gedeelte biedt zwembad, sauna, hammam en 2 bubbelbaden. Schoonheidsbehandelingen en massages met producten van Payot. een shuttle dienst brengt je op eenvoudig verzoek van en naar de pistes. Kortom een aanrader!
Fotogalerij
Ligging
Gelegen pal in het centrum met zicht op de Olympische afdalingspiste "Face Olympique de Bellevarde"
Adres
Avenue Olympique 73150 Val d'Isère France Tel: +33 (0)4 79 00 01 15 Fax: +33 (0)4 79 00 06 80
Website : Hotel le Savoie (Val d’Isère)
Algemeen
Parking : overdekt - bewaakt - buiten
Aantal kamers : 25
Verschillende kamertypes
Monte Carlo Suite (Tweepersoonskamer)
De kamers zijn elegant en stijlvol ingericht in zachte en lichte kleuren. Ze zijn van alle gemakken voorzien en bieden gratis toegang tot de spa. De meeste kamers kijken uit op de schitterende tuin en vele pleintjes.
Oppervlakte : 30m²
Aantal bedden : 2 - Single
- Bad
- Douche
- Haardroger
- Toilet
- Make-up spiegel
- Badjas
- TV
- Betaalfilms
- DVD Speler
- WiFi
- Telefoon
- Wekservice
- Klokradio
- Roomservice
- Minibar
- Balkon
- Bureau
Royal Suite (Suite)
Op de vijfde verdieping ligt deze fantastische kamer waarvan alle drie slaapkamers, waaronder één master bedroom, beschikken over een eigen badkamer met bad, douche en apart toilet. Verder zijn er twee salons enn een prachtig zonneterras met uitzicht over het dorp en de pistes
Oppervlakte : 180m²
Aantal bedden : 1 - Kingsize Bed
Extra bedden : Children's bed
- Bad
- Douche
- Haardroger
- Bidet
- Toilet
- Make-up spiegel
- Strijkijzer
- Badjas
- Safe
- TV
- Betaalfilms
- DVD Speler
- iPod/iPhone dock
- WiFi
- Telefoon
- Wekservice
- Klokradio
- Roomservice
- 24u Roomservice
- Espresso apparaat
- Minibar
- Salon
- Balkon
- Bureau
- Geluidsdicht
Diensten
- Verkoop Skipassen
- Shuttledienst
- Skistalling
- Begeleide wandelingen
Faciliteiten
- Lift
- Kluis
- Internet
- Wi-Fi
- Internationale kranten
- Overdekte parking
- Stomerij
- 24-uurs receptie
- Secretariële diensten
- Vergader- & feestzaal
Eten & Drinken
Gastronomisch restaurant ook voor "niet" hotelgasten
- Gastronomisch Restaurant
- Grillrestaurant
- Wijnbar
- Pianobar
- Cocktailbar
Wellness
Mooi wellnesscentrum met hamman, sauna, wirlpool en zwembad. Behandelingen en massages in een gezellige omgeving.
- Binnen-zwembad
- Sauna
- Stoombad
- Hamam
- Whirlpool
- Rustruimte
- Zonneterras
Wellness extra
Uitgebreidde Wellnesskaart met ondermeer:
- Massages
- Pakkingen
- Scrubs
- Pedicure
- Manicure
Betalingsmogelijkheden
- visa
- mastercard
- american express




